17 травня відбудеться концерт фіналістів Міжнародного фестивалю мистецтв «24 carats of art»

8 Травня 2014 10:13
www.myvin.com.ua

www.myvin.com.ua

17 травня, у рамках проведення Дня Європи, на Михайлівській площі відбудеться концерт фіналістів Міжнародного фестивалю мистецтв «24 carats of art», виставка робіт образотворчого мистецтва та plenaire – конкурс художників з теми «Україна майбутнього».

Захід є одним із найпотужніших проектів. Міжнародний фестиваль мистецтв «24 carats of art» має кочову форму проведення і відбувається в різних країнах світу. Адже мистецтво – це та єдина мова, яку розуміють всі народи світу, і яка, як ніщо інше, об’єднує всі континенти через душі людей.

Протягом останнього року для участі у міжнародних культурних проектах продюсерський центр «24 carats of art» добирав з усіх областей України найталановитіших представників різних напрямків мистецтв. Зокрема, йдеться про: Міжнародний фестиваль мистецтв «24 carats of art», концертні тури, теле і радіо-програми, виставки робіт образотворчого мистецтва, конкурси, фешн-покази, бали, майстер-класи, семінари, творчі зустрічі з відомими особистостями в області культури та мистецтва, інші культурні заходи.

Організатором зазначених заходів виступає однойменний продюсерський центр «24 carats of art» і ГО «Клуб хореографічного та вокального мистецтва «Міленіум».

Основною метою організації Міжнародних культурних проектів «24 carats of art» – є зміцнення міжнародних контактів через мистецтво і культуру, допомога обдарованим та творчим особистостям в реалізації їх поставлених цілей і творчих задумів, достойно представити українську культуру перед усіма країнами світу.

Джерело: eveningkiev.com