30 травня у Голосіївському районі столиці, в рамках відзначення Дня Києва та Дня столиці, відбудуться чергові змагання з велоспорту Race Horizon Park 2014. У зв’язку з цим 30 травня Управлінням ДАІ ГУ МВС України в місті Києві з 09.00 до 14.00 проводитиметься тимчасове призупинення руху усіх видів транспорту за наступними адресами: просп. Голосіївський, вул. Голосіївська, просп. Науки, вул. Блакитного, вул. Героїв оборони.
30 травня у Голосіївському районі перекриють 5 вулиць
28 Травня 2014 17:06
Джерело:
eveningkiev.com
- 20 Червня
- 16:39 Історичні спекуляції та демарш нагород: Офіс Президента України жорстко відповів на рішення Варшави
- 14:52 В Одесі відкрили найбільший в Україні меморіал пам’яті загиблих студентів-захисників
- 12:46 Екоконтроль зсередини: як житомирська молодь досліджувала секрети екологічної безпеки та тестувала обладнання інспекторів
- 19 Червня
- 20:37 Сталева воля: боєць спецпідрозділу «Омега» здобув золото на екстремальних перегонах KORDON RACE 2026
- 15:42 Після виселення представників УПЦ (МП) Державна комісія виявила сауни та VIP-зони у Києво-Печерській лаврі
- 11:50 Україна і НАТО запускають конкурс для блокування ворожих аеродромів
- 09:26 19 червня: це цікаво знати
- 18 Червня
- 21:25 Представники громад Житомирської області поїхали до Естонії обговорювати проєкти, важливі для розвитку регіону
- 19:10 21 червня в Києві пройде третій благодійний забіг «Чисте небо»
- 17:53 Чи може стати доказом усна обіцянка?
- 12:49 Екологічний хаос у Коростені: КВГП зливало брудні дощові стоки в річку Уж взагалі без документів
- 09:30 Лише 4% жителів Одещини вважають себе росіянами
- 09:10 18 червня: це цікаво знати
- 17 Червня
- 17:25 Хімічна атака на річку Уж: екологи викрили Коростенський водоканал у зливі нечистот
- 14:02 У Національному музеї історії України у Другій світовій війні триває виставка «ОМЕГА: у небі, на землі, на воді»
