31 травня стартує другий Міжнародний музичний фестиваль «О-FEST 2014»

19 Травня 2014 19:28
ukrainaincognita.com

ukrainaincognita.com

31 травня та 1 червня Київський національний академічний театр оперети запрошує киян та гостей міста відвідати другий Міжнародний музичний фестиваль «О-FEST 2014».

Організатори зазначають, що темою «О-FEST 2014» є оперета і традиційна музика країн-учасниць фестивалю. Подія гармонійно поєднає класичний та «open-air» формат.

Цього року у фестивалі братимуть участь провідні артисти, музиканти та диригенти з 15 країн світу: України, Австрії, Болгарії, Грузії, Естонії, Казахстану, Китаю, Литви, Польщі, Румунії, Словаччини, Туреччини, Угорщини, Хорватії та Японії. Хедлайнер заходу – відома співачка та композитор Джамала.

Так, 31 травня о 12:00 у центральному парку м. Буча відбудеться відкриття фестивалю, а також: виставка народних ремесел та виставка картин сучасних художників, літературно-музичний діалог «PoezoFonia», виступи музичних та танцювальних колективів, концерт камерних ансамблів, майстер-класи, кулінарні презентації, розваги та чимало новацій.

1 червня о 17:00 у Національній опереті України, за адресою: вул. Червоноармійська, 53/3, розпочнеться концертно-розважальна програма за участю: ансамблю грузинського народного танцю «Ібєрієлі», артистів Грузинського культурно центру, фольклорного колективу «Cни доріг», студентів Київської муніципальної академії естрадного та циркового мистецтв, артистів та музикантів Національної оперети.

У програмах гранд-концертів – арії та дуети з найвідоміших оперет у виконанні світових зірок та традиційна музика тієї країни, артисти якої беруть участь у «O-FEST 2014».

Серед почесних гостей – Надзвичайні і Повноважні Посли країн-учасниць фестивалю, відомі артисти, музиканти, провідні політичні, культурні та громадські діячі.

«Фестиваль покликаний об’єднати світ музикою. Організовуючи та проводячи цей проект, ми робимо інвестицію у майбутнє, і, у першу чергу, у розвиток туризму та інтернаціонального співробітництва. Ми знімаємо страхи і побоювання нав’язані інформаційною війною, зацікавлюємо і заохочуємо гостей з-за кордону приїхати до нас ще раз, щоб краще познайомитися з високим українським мистецтвом, з українськими традиціями, кухнею, побутом, щирими, доброзичливими і талановитими людьми», – зазначив художній керівник Національної оперети, Богдан Струтинський.

Музично-театральний проект, заснований Національної оперетою України і Бучанською міською радою, проходитиме за підтримки Міністерства культури України та Департаменту культури Київської міської державної адміністрації.

Джерело: eveningkiev.com