Футболісти збірної України перемогли Нігер

23 Травня 2014 09:57
zik.ua

zik.ua

Національна збірна України з футболу виграла свій другий міжнародний товариський поєдинок у 2014 році.

Підопічні Михайла Фоменка у четвер здобули важку перемогу над збірною Нігеру – 2:1, повідомляє Укрінформ.

Господарі столичного стадіону “Динамо” імені Валерія Лобановського повели у рахунку на 20-й хвилині після влучного удару головою дебютанта “синьо-жовтих”, захисника маріупольського “Іллічівця” Івана Ордеця. На початку другого тайму рівновагу відновив Юсуф Омару (56). Вирішальний м’яч забив півзахисник донецького “Шахтаря” Тарас Степаненко (80).

Склад збірної України: Андрій Пятов, Іван Ордець, Олексій Антонов (Марко Девич, 46), Едмар (Євген Макаренко, 73), Євген Гармаш (Роман Зозуля, 46), Артем Федецький, Євген Коноплянка (Сергій Болбат 62), Андрій Ярмоленко, Тарас Степаненко, Андрій Кучер, Євген Селін.

Наступними у календарі збірної України значаться офіційні матчі відбіркового турніру чемпіонату Європи-2016. Першим іспитом для “синьо-жовтих” стане домашня зустріч з командою Словаччини 8 вересня.

Джерело: ukrinform.ua