Томенко підтримав ініціативу «1+1»

3 Травня 2014 11:39

stop

Микола Томенко, як Голова Комітету ВР з питань свободи слова та інформації, повністю підтримує групу «1+1 медіа» у її рішенні зняти з ефіру каналів групи всі фільми та серіали, що вихваляють міць збройних сил Російської Федерації.

Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

“Канал 1+1 звернувся до Комітету з питань свободи слова та інформації, Національної ради з питань телебачення та радіомовлення та Генпрокурора України з вимогою терміново дати оцінку фактам показу та популяризації фільмів та серіалів, що вихваляють міць збройних сил Російської Федерації на українських телеканалах”, йдеться у повідомленні прес-служби каналу.

«Наразі ми перебуваємо у стані не оголошеної війни. В умовах, коли країну намагаються розділити та коли агресор використовує всі можливі важелі інформаційного, емоціонального, фінансового та військового тиску – пропаганду цінностей та вихваляння сили російського спецназу, збройних сил РФ та інших спецпідрозділів вже не можна виправдати жодними економічними аргументами та смаками глядачів. На нашу думку така програмна політика носить всі ознаки державної зради. Наразі група «1+1 медіа» прийняла рішення зняти з ефіру каналів Груп всі такі серіали та інші продукти» – зауважив Олександр Ткаченко, генеральний директор 1+1 медіа.

Микола Томенко нагадав, що таку пропозицію до всіх українських телеканалів оголошував вже неодноразово.

«Отож, ще раз пропоную всім каналам проявити солідарність і з каналом «1+1», і з українською армією та правоохоронними органами у сьогоднішній війні з російською агресією та з доктриною «Русского мира», – пише Голова Комітету.

Джерело: http://tomenko.ua/