Микола Томенко та кандидат у Президенти Петро Порошенко підписали угоду про співпрацю

2 Травня 2014 12:38

tomenko

Угода, зокрема, передбачає, що Фонд Миколи Томенка «Рідна країна» спільно з науковою та експертною громадськістю розробляє «Гуманітарну стратегію України» та план дій щодо її реалізації.

У свою чергу, кандидат у Президенти України Петро Порошенко бере зобов’язання включити до передвиборчої програми та реалізувати у своїй діяльності «Гуманітарну стратегію України» та відповідний план дій.

«Це біда, що в Україні у попередній період не було чіткого розуміння, в чому зміст гуманітарної стратегії України і як її реалізовувати. Ми маємо необхідний досвід, адже наша команда працює у цій царині, фактично, останні 10 років. До нашої спільної роботи залучені відомі інтелектуали, громадські діячі, митці, спортсмени, керівники національних заповідників тощо, і маємо чітке уявлення, як діяти у цьому напрямку», – повідомив після підписання угоди Микола Томенко.

«Ми давно вже, як і всі цивілізовані країни, повинні оцінювати ситуацію в державі не за показниками ВВП, а за, так званим, «індексом людського розвитку», – зауважив політик.

Він нагадав, що з 1993 року Організація Об’єднаний Націй порівнює країни світу за «індексом людського розвитку», що базується на трьох критеріях: тривалості життя людини, індексу освіти та рівні життя конкретного громадянина.

«Ми повинні ставити перед собою завдання збільшувати тривалість життя людини в Україні. Для цього необхідні системні і ефективні державні програми в галузі охорони здоров’я, оздоровлення, масового спорту, відповідні програми по забезпеченню якісною питною водою, екології, доступних та якісних ліків тощо. Також вкрай потрібне розуміння того, як повернути духовність в щоденне життя українців», – зазначив Микола Томенко.

«Надзвичайно важливо, щоб Президент України реалізовув дану стратегію, розробка якої буде завершена за час президентської виборчої кампанії і матиме відповідний план дій з переліком державних програм і законопроектів, необхідних для її реалізації», – підсумував Микола Томенко.

Джерело: http://tomenko.ua/