На місці столичного іподрому планують новий торговий центр

15 Травня 2014 10:32
news.bigmir.net

news.bigmir.net

Влада Києва планує перенести Київський іподром за межі столиці, а на його місці може з’явитися торговий центр IKEA.

Як передає кореспондент УНІАН, про це повідомив голова Київської міської державної адміністрації Володимир Бондаренко.

Він зазначив, що на сьогодні змінено керівництво іподрому и наразі розглядається питання щодо подальшого формату його існування. “Сьогодні іподром має перспективу. Яку? Я вважаю, і спеціалісти, фахівці в цій галузі вважають, що іподроми в Україні в принципі не потрібні. Коли їх було 200 з лишком, це була система тоталізаторів українських, навіть союзна тоді (система – УНІАН). Це були високоприбуткові структури, де грали на гроші, і частина цих грошей надходила. Сьогодні це іграшки, які 1 або 2 рази на рік використовуються…”, – сказав Бондаренко, додавши, що на Київському іподромі “були одні перегони при Черновецькому і вони були шахрайськими”.

Тому, за його словами, іподром треба трансформувати в систему кінноспортивних клубів, де можна тренуватись, відпочивати і т.д.

“Спортивний клуб – туди і дітей можна возити. Тому ми хочемо виділити місце на узбережжі Дніпра за Києвом в хорошій природній зоні… І там створити прекрасний кінноспортивний клуб. Але не за гроші Києва, а за гроші, наприклад, фірми ІКЕА, яка попередньо вивчає можливість створення великого суперсучасного торгового центру на місці іподрому. Тобто, за інвестиційні кошти – створення такого кінноспортивного клубу під Києвом, а на місці іподрому буде торгівельний комплекс ІКЕА. Вони ж давно хотіли потрапити в Київ”, – продовжив Бондаренко.

На прохання журналістів уточнити, де саме розглядається можливість розмістити такий клуб, Бондаренко назвав Конча-Заспу. “Там вже є під’їзди. Там є місцина така. Коням на природі краще, ніж в Києві”, – зазначив голова КМДА.

Як повідомляв УНІАН, 23 квітня ц. р. голова КМДА Володимир Бондаренко заявив журналістам, що у власність Києва буде повернуто ряд об’єктів, зокрема, Гостинний двір, Будинок актора, Центр серця, стадіон «Старт» та іподром.

 

 

Джерело: eveningkiev.com