Результати екологічного фотоконкурсу “Ліси України” підіб’ють 5 червня

29 Травня 2014 07:29
vezha.org

vezha.org

До Всесвітнього дня навколишнього середовища (World Environment Day), який щорічно відзначається 5 червня сайт photogrammer.com.ua спільно з фотографом Максимом Яковчуком оголошують про початок екологічного онлайн фотоконкурсу «Ліси України».

Прийом робіт триватиме до 31 травня 2014 року.

До участі запрошуються всі бажаючи. Необхідною умовою є зображення лісового господарства (флори і фауни) України.

Для участі у фотоконкурсі необхідно зареєструватися на сайті photogrammer.com.ua та у вказаний період завантажити власноруч відзнятий фотоматеріал та підтвердити участь у Фотоконкурсі при завантаженні.

На фотоконкурс не приймаються фотороботи, зміст яких містить заохочення людей до небезпечних і нелегальних дій, який пропагує ненависть і насилля по відношенню до груп людей на основі їх расової або етнічної приналежності, віросповідання, обмежених фізичних можливостей, статі, віку, статусу ветерана або сексуальної орієнтації чи гендерної ідентичності, який пропагує експлуатацію дітей, статевих актів, а також матеріали відверто сексуального характеру, пропагує наркоманію, токсикоманію, алкоголізм, тютюнопаління та інші шкідливі звички. Також на фотоконкурс не приймаються фотороботи які містять будь яку політичну агітацію.

Результати конкурсу будуть оголошенні 5 червня 2014 року.

Джерело: eveningkiev.com