У Києві формують батальйон територіальної оборони

15 Травня 2014 14:18
ua.112.ua

ua.112.ua

У Києві формується батальйон територіальної оборони для захисту технічно важливих об’єктів. Про це в ефірі телеканалу “112 Україна” заявив голова КМДА Володимир Бондаренко, передає УНН.

“Сьогодні формується батальйон територіальної оборони, це серйозне військове формування, створене сьогодні в Києві з офіцерів, рядових, воно озброюється. Ми будемо з цим батальйоном вирішувати питання захисту технічно важливих об’єктів на території Києва, які мають великі запаси хлору, аміаку, радіаційні відходи тощо, – заявив Бондаренко.

Крім того, він зазначив, що сьогодні у столиці функціонує добре організована система медичної допомоги, а також достатні запаси продовольства.

“У нас сьогодні надзвичайно добре організована, на мій погляд, система медичної допомоги. Цього тижня “Швидка допомога” Києва поповниться 90 новими високотехнологічними автомобілями, в тому числі – реанімобілем”, – заявив Бондаренко.

“У нас є запаси хліба та інших продуктів на кілька десятків днів. У нас є система забезпечення водою – це бюветні комплекси, та інші підземні резервуари, які на випадок порушення водопостачання будуть включені”, – додав голова КМДА.

Джерело: eveningkiev.com