У Києві обмежать рух великогабаритного транспорту

27 Травня 2014 19:40
patrol.lutsk.ua

patrol.lutsk.ua

В умовах підвищення температури повітря у столиці (від +28° С) вступають у дію обмеження руху великовантажного автотранспорту.

Відповідне розпорядження було видане ще у 2012 році з метою збереження дорожнього покриття автомобільних доріг та вулиць у період тривалої спекотної погоди.

Слід зауважити, що значна інтенсивність руху великовагового транспорту, а також підвищення температури повітря вище +28° С, призводить до руйнування покриття доріг та утворення на них поздовжньої та усадочної деформацій.

Тож з метою запобігання руйнування існуючого дорожнього покриття у Києві введено обмеження руху на вулично-шляховій мережі в період, коли температура повітря вище, ніж +28° С для великовантажних транспортних засобів загальною вагою понад 24 тонни і навантаженням на вісь понад 7 тонн з 10:00 до 22:00.

На цей період до схем обмеження руху вантажного транспорту на в’їздах-виїздах та вулицях і дорогах міста комунальне підприємство «Київдорсервіс» встановить відповідні дорожні знаки та інформаційні щити.

КК «Київавтодор» визначено відповідальним за спостереження перевищення допустимих норм температури повітря та інформування ДАІ ГУ МВС України в місті Києві, а державтоінспекція спостерігатиме за тим, аби автоперевізники дотримувалися встановлених правил.

Джерело: eveningkiev.com