У Музеї історії міста Києва відбудеться виставка живопису «Місто поза часом»

15 Травня 2014 13:17
boychukart.kiev.ua

boychukart.kiev.ua

15 травня о 16:00 у Музеї історії міста Києва, за адресою: вул. Б. Хмельницького, 7, відбудеться відкриття виставки живопису Аркадія Трубнікова «Місто поза часом» за мотивами творів Михайла Булгакова. Експозиція триватиме до 30 травня.
Виставка робіт Аркадія Трубнікова – відомого київського художника та майстра міського пейзажу, пропонує істинним поціновувачам мистецтва серію робіт, пов’язаних з текстами двох романів Михайла Булгакова «Майстер і Маргарита» та «Біла гвардія», тож невипадково відкриття експозиції припадає на день народження видатного київського письменника.
Музейники зауважують, що у даному проекті митець прагне звернути увагу на одну рису романів Булгакова, яка об’єднує розірвані сюжетні лінії, посилює розмах між «малим» та «вселенським» та допомагає відчути цілісність світобудови, а саме – пейзажні мотиви міста.
Переосмислюючи та пропускаючи через себе рядки про старий та добрий «Киев-Град» художник прагне показати через «музику» пейзажно-символічних картин «місто-простір», де можливо вести спокійне просте людське життя, де людина не відчуває своєї загубленості й неспроможності протистояти труднощам людського буття та непростим подіям. 

Джерело: eveningkiev.com