У столиці встановлять кілька меморіальних та інформаційних дощок

16 Травня 2014 15:32
www.marazm.org.ua

www.marazm.org.ua

Нові меморіальні та інформаційні дошки з’являться на 8 будівлях Києва. Відповідне розпорядження днями підписав голова КМДА Володимир Бондаренко.

Так, меморіальну дошку на честь Чесько-словацьких легіонерів буде встановлено на будинку за адресою: вул. Володимирська, 19 згідно зі зверненням, що надійшло від Бюро аташе з питань оборони Чеської Республіки при посольстві Чеської Республіки в Україні.

На будинку за адресою: вул. Десятинна, 10 встановлять меморіальну дошку на честь Геннадія Йосиповича Удовенка, колишнього Міністра закордонних справ України. Відповідне звернення надійшло від МЗС України.

Національна академія наук України запропонувала встановити меморіальну дошку на честь Толубінського Всеволода Івановича, академіка НАН України. Її розташують на будинку за адресою: вул. Володимирська, 51-53.

Меморіальна дошка на честь Левенця Юрія Анатолійовича, відомого українського історика і політолога, академіка НАН України, колишнього директора Інституту політичних та етнонаціональних досліджень імені І. Ф. Кураса з’явиться на вул. Кутузова, 8, на будівлі Інституту.

Згідно зі зверненням Національної спілки кінематографістів України на вул. Івана Франка, 17 встановлять меморіальну дошку на честь Соболєва Фелікса Михайловича, видатного кінорежисера, лауреата Державної премії СРСР, заслуженого діяча мистецтв.

На головному корпусі Національного авіаційного університету України, що на проспекті Космонавта Комарова, 1, буде встановлена меморіальна дошка на честь Голего Миколи Лукіча, члена-кореспондента НАН України, заслуженого діяча науки і техніки, колишнього ректора Київського інституту інженерів цивільної авіації.

На честь 100-річчя зведення будівлі на вулиці Пилипа Орлика, 1/15, її облаштують інформаційною дошкою. Із відповідним зверненням виступив Президентський фонд Леоніда Кучми «Україна».

Також на будинку за адресою: вул. Шовковична, 36/7 з’явиться меморіальна дошка на честь Гриднєва Віталія Никифоровича та Тимофєєва Бориса Борисовича, відомих діячів науки і техніки, академіків Академії наук УРСР. Відповідне звернення надійшло від правління ОСББ «Шовковична 36».

Зауважимо, що витрати, пов’язані із виготовленням та встановленням меморіальних дощок, будуть профінансовані за кошти ініціаторів встановлення.

Джерело: eveningkiev.com