У столиці викрили “розсадник полунички”

27 Травня 2014 19:19
mvs.gov.ua

mvs.gov.ua

У центрі Києва, на вулиці Хрещатик, співробітники Управління боротьби зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми ГУМВС України в місті Києві перевірили стриптиз-клуб. І «на гарячому» спіймали двох танцівниць, які за окрему плату надавали відвідувачам послуги сексуального характеру, інформує ВЗГ ГУМВС України в місті Києві

Кожен клієнт нічного клубу за 200 доларів США отримував можливість усамітнитися з обраною дівчиною в окремій кімнаті. В момент неочікуваного візиту правоохоронців, якраз в таких кімнатах і виявили 39-річну жительку Донецька та 23-річну киянку. У своїх поясненнях працівникам міліції дівчата розповіли, що вже тривалий час працюють танцівницями в стриптиз-клубі та, за згодою адміністратора клубу, в окремо виділених кімнатах інтимно задовольняють чоловіків за іноземну валюту.

На місці події слідчо-оперативна група провела огляд, під час якого виявила та вилучила речові докази. Зібрані факти підтверджують вчинення кримінального правопорушення адміністрацією закладу передбаченого ч.1 ст. 302 КК України (створення або утримання місць розпусти і звідництво). Крім того, було вилучено грошові кошти в розмірі 1300 гривень та 470 доларів США.

Як розповів т.в.о. начальника Управління боротьби зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми ГУМВС України в місті Києві Ярослав Жук: «Співробітники управління встановили, що адміністрація закладу систематично займалася підбором танцівниць для надання послуг сексуального характеру клієнтам клубу.»

На даний час проводиться збір доказової бази з метою притягнення до кримінальної відповідальності всіх осіб, причетних до створення та утримання місця розпусти.

Джерело: eveningkiev.com