У столиці запрацюють пришкільні табори

20 Травня 2014 17:04

tabir

З 2 червня у Києві розпочнуть роботу табори відпочинку з денним перебуванням. Загалом працюватиме 104 пришкільні табори, що зможуть прийняти майже 8 тисяч юних киян на термін 18 робочих днів.

Про це повідомляє департамент освіти і науки, молоді та спорту.

Безкоштовні путівки надаватимуться дітям-сиротам та дітям, позбавлених батьківського піклування, дітям із малозабезпечених сімей, які отримують допомогу відповідно до Закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям».

У профільному департаменті зауважують, що для забезпечення функціонування пришкільних таборів з бюджету міста передбачені видатки на загальну суму 2676,3 тис. грн. Вартість путівки становить 466, 56 грн., проте охочим батькам необхідно сплатити лише – 25%, тобто 116,64 грн.

Робота пришкільних таборів буде організована так, щоб кожна дитина знайшла собі справу до душі, відчувала себе затишно, збагатилася духовно, загартувалася фізично.

У таборах заплановано проведення різноманітних екскурсій містом, до Ботанічного саду, зоопарку, відвідування театрів, кінотеатрів. Передбачається проведення цікавого та змістовного дозвілля: конкурсів, вікторин, змагань, спортивних рухливих ігор на природі, свят, інсценізації казок.