Українці – срібні призери Кубка світу зі спортивної ходьби на 50 км

3 Травня 2014 10:08
mir-la.com

mir-la.com

Українці виграли срібні медалі командного заліку Кубка світу зі спортивної ходьби на 50 км. Про цеУНН повідомили у прес-службі Федерації Легкої Атлетики України.

50-кілометрова дистанція відкривала програму Кубка світу. Найкращим з українців став Олексій Казанін. Він шостий з особистим рекордом – 3:47.01 год.

Іван Банзерук фінішував дев’ятим (3:49.00), а Сергій Будза замкнув десятку найсильніших (3:49.25).

Ще два особисті рекорди на рахунку Ігоря Сахарука (3:50.49 год і 14-та сходинка) та Андрія Гречковсього (3:51.48 год і 18-те місце).

До командного заліку входять по три перші результати кожної зі збірних. Місця атлетів додаються і за їх сумою визначається підсумкова сходинка кожної з команд.

З 25 очками українці обійшли господарів змагань, китайців. Першими стали росіяни. Їхній представник, Михайло Рижов, переміг у індивідуальному заліку з найкращим результатом сезону в світі – 3:39.05 год.

Усього на старт 50-кілометрової дистанції вийшли 60 атлетів. Фінішної лінії вдалося дістатися не всім – восьмеро було дискваліфіковано, ще четверо достроково припинили змагання.

Нагадаємо, змагання 3-4 травня приймає Тайцан (Китай).

Джерело: unn.com.ua