Вихованці спортивного клубу “Атлетизм” стали переможцями чемпіонату Європи з пауерліфтингу

6 Травня 2014 18:23
kpravda.com

kpravda.com

Вихованці спортивного клубу “Атлетизм” Деснянського районного у м. Києві Центру фізичного здоров’я населення “Спорт для всіх” стали переможцями та призерами відкритого чемпіонату Європи з пауерліфтингу за версією GPA, IPO, RPS, інформує прес-служба Деснянської РДА.

Змагання пройшли 2-4 травня у м. Києві в спортивному клубі “HOME”, організатором чемпіонату виступила Асоціація пауерліфтингу України. Чемпіонат України проводився з метою популяризації пауерліфтингу, підвищення спортивної майстерності, сприяння його масовому розвитку, пропаганди здорового способу життя та профілактики негативних явищ у молодіжному середовищі та відбір для участі у чемпіонаті світу.

У турнірі взяли участь понад 140 учасників з різних куточків України. а також зі Словенії, Грузії, Тайваню, США, Франції, Німеччини, Молдови та Ізраїлю.

Деснянський район представили 6 спортсменів клубу “Атлетизм”, вихованці тренера Олександра Погасія, які стали призерами та переможцями змагань:

– I місце – Володимир Лагода (жим штанги лежачи) у ваговій категорії до 82,5 к;.

– I місце – Вадим Таранник (пауерліфтинг) у ваговій категорії до 75 кг;

– I місце – Сергій Драган (жим штанги лежачи) у ваговій категорії до 110 кг;

– I місце – Богдан Воробей (станова тяга) у ваговій категорії до 82,5 кг;

– I місце – Сергій Піляєв (жим штанги лежачи) у ваговій категорії до 90 кг;

– II місце – Артем Ткаченко (жим штанги лежачи) у ваговій категорії до 100 кг.

Переможці та призери були нагородженні грамотами, медалями, спортивним харчуванням та спортивною екіпіровкою.

Джерело: eveningkiev.com