“Будівельник” відмовився від участі в єврокубках через війну

26 Червня 2014 11:19
isport.ua

isport.ua

Київський баскетбольний клуб “Будівельник” відмовився від участі в європейських кубкових турнірах (Євролізі та Єврокубку) через напружену ситуацію в Україні.

“На жаль, нинішня суспільно-політична ситуація в Україні змушує нас йти на неприємні кроки. Ми повинні повідомити нашим уболівальникам, що в сезоні 2014/2015 “Будівельник” не буде брати участь в єврокубках”, – цитує офіційний сайт клубу генерального менеджера “Будівельник” Гедімінаса Навикаускаса в середу.

Представник чемпіона України зазначив, що клуб відповідає всім вимогам Євроліги і хоче виступати на євроарені, але після тривалих переговорів і консультацій з офісом ліги в Барселоні сторони спільно прийшли до висновку, що до поліпшення суспільно-політичної ситуації в країні слід взяти тимчасову паузу.

“у сформованій В Україні обстановці це буде логічно і правильно, адже ми тримаємо в пам’яті болючий досвід минулої весни, коли нам не дозволяли грати вдома. І зараз нам ніхто не може дати гарантії, що наші потенційні суперники не будуть відмовлятися їхати в Україну, посилаючись на загрозу безпеки”, – пояснив Г.Навикаускас.

Генменеджер “Будівельник” підкреслив, що коли в Україну повернуться мир і спокій, клуб знову буде виступати в баскетбольних єврокубках.

В Євролізі сезону 2013-2014 років “Будівельник” дебютував у турнірі, але не зміг вийти з групи, а якої йому протистояли московський ЦСКА, іспанська “Барселона”, турецький “Фенербахче”, французький “Нантерр” і сербський “Партизан”. Після цього “будівельники” продовжили виступ у другому за престижністю баскетбольному турнірі Європи – Єврокубку, де дійшли до чвертьфіналу. При цьому останні матчі на євроарені кияни грали на арені литовського “Жальгіріса” в Каунасі.

Джерело: eveningkiev.com