«Київавтодор» ліквідував 1,3 тис. кв.м ямковості

19 Червня 2014 15:17
jkg-portal.com.ua

jkg-portal.com.ua

Працівники експлуатаційних підприємств «Київатодору» продовжують виконувати поточний ремонт вулично-шляхової мережі міста Києва. У цілому з початку року на столичних дорогах вже ліквідували біля 74 тис. кв.м ямковості.

Так, у суботу, 14 червня, шляховики усунули більше 1,3 тис.кв.м недоліків на дорожніх покриттях столиці. Зокрема, роботи виконували за адресами: вул. Саксаганського – ріг Толстого, Гончара, Володимирська, Ташкентська, Закревського, Будівельників, Вербова, Кутузова, Нижньоюрківська, Г. Космосу, Солом’янська та багатьох інших.

Також ямковість ліквідували на шляхопроводах: на Кільцевій дорозі через трамвайні колії та на проспекті Академіка Палладіна в районі залізничної станції «Новобіличі».

Крім того, виконувались роботи з нанесення розмітки. У період з 13 до 16 червня на попередньо відремонтованих дорожніх покриттях столиці нанесли біля 43 тис. п.м повздовжньої та 4 тис. кв.м поперечної розмітки.

Додамо, що в цілому з початку року на вулично-шляховій мережі вже нанесли біля 462 тис. п.м. повздовжньої розмітки, що становить 29% від плану, та понад 23,5 тис. кв.м поперечної розмітки – 32% плану відповідно. Так, роботи виконано на 156 вулицях міста. Ще 37 вулиць перебувають у роботі.

Зауважимо, що відповідно до цьогорічного плану-графіку, планується нанести дорожню розмітку більше ніж на 600 вулицях столиці, транспортних розв’язках та мостових переходах.

Джерело: eveningkiev.com