Розподіл депутатів по комісіям Київради чітко показав їх пріоритети – земля, забудова, власність та бюджет міста

24 Червня 2014 11:55

Tom

«Експерти проаналізують більш детально структуру нової Київради в розрізі партійних обіцянок і перших дій. Але, очевидно, що абсолютна більшість партій, що презентували свої проекти з умовною назвою “Київ для киян”, не пройшли випробування комісіями.

Так, Комісія з землекористування та іншого налічує 20 депутатів, з питань бюджету та соціально-економічного розвитку – 17, з питань власності – 14, а з місцевого самоврядування, боротьби з корупцією, освіти, cім’ї, молоді та спорту – по 3, культури і туризму – 4, екологічної політики – 6 тощо.

Ходять чутки, що в не популярні комісії, заганяли, хто палицями, хто вилами!”, – написав у Facebook гародний депутат України Микола Томенко.

“На жаль, такий розподіл депутатів по Комісіям чітко визначив їх пріоритети – земля, забудова, власність та бюджет міста.

Ще сумніше стає, коли розумієш, що на виборах ці депутати пройшли у Київську міську раду із гаслами боротьби «За права киян, розширення прав територіальних громад, покращення освіти, розвиток туризму, захист екології!», а почали працювати під гаслом «За землю!»

Одним словом, партій багато, а київська земля одна і за неї знову почали боротися!!!», – вважає Томенко.

Джерело: http://tomenko.ua/