Стільки опадів, скільки випало в травні у Києві, не спостерігалося ніколи раніше протягом усього часу ведення регулярних метеорологічних спостережень. Про це на брифінгу в понеділок заявив директор Укргідрометцентру Микола Кульбіда, передає кореспондент Укрінформу. “У Києві за місяць (травень – ред.) випало 172 мм опадів при нормі 53 мм, що становить 325% від норми. Це абсолютний рекорд за всю історію метеорологічних спостережень, починаючи з 1871 року”, – сказав Кульбіда. За його словами, у переважній більшості регіонів України кількість опадів минулого місяця також або була більшою за місячну норму, або ж дорівнювала їй.
Травневі дощі в Києві побили всі рекорди
2 Червня 2014 15:01
Джерело:
eveningkiev.com


- 3 Липня
- 18:09 Буданов якісно орієнтується не лише у воєнній тематиці, а й у геополітичних та стратегічних питаннях, – блогер
- 17:26 У Літературному сквері відновили роботу історичного фонтана
- 15:25 У Києві попрощалися із загиблим пілотом F-16 Максимом Устименком
- 11:55 Єврокомісія прокоментувала угорський “референдум” проти вступу України в ЄС
- 09:43 3 липня: це цікаво знати
- 2 Липня
- 17:52 Як уникнути провалу на першому побаченні: психолог назвав 3 ключові помилки
- 15:05 У Києві на кількох пляжах виявили кишкову паличку: де якість води не відповідає вимогам
- 11:57 РЕБи для порятунку життів: як фонд «Надія», Валерій Дубіль та Анатолій Шкрібляк посилюють фронт
- 09:31 2 липня: це цікаво знати
- 1 Липня
- 17:21 Міністерство оборони запустило бета-тест оплати штрафів через платформу “Резерв+” – як це працює
- 14:59 Зібрали 1,9 млн грн на дрони: у Києві відбувся Забіг Честі ім. Рекрута
- 11:57 Вбивство в Оленівці є ретельно спланованим злочином: експерти ООН підтвердили відповідальність росії
- 09:22 1 липня: це цікаво знати
- 30 Червня
- 13:35 Сучасна реабілітація для захисників: фонд «Надія», Валерій Дубіль і Віта Присяжнюк обладнали фізіотерапевтичний кабінет
- 11:40 Микола Томенко: інститут застави як рятівний пасок владців, або коли ми діждемося виконання антикорупційних обіцянок влади?