У Гідропарку заборонили водні атракціони

20 Червня 2014 10:39
polymerconsulting.com.ua

polymerconsulting.com.ua

У столичному Гідропарку заборонили будь-які водні атракціони, у тому числі, катання на водних лижах, аквабайках, вейкбордах, мотолодках і аналогічних плавзасобах. Про це розповів директор з організації безпеки на водних об’єктах КП «Плесо» Денис Рудник, передає «Місто Київ».

За його словами, згідно з правилами охорони життя людей на водних об’єктах, у місцях масового відпочинку заборонені якісь атракціони, а також використання моторних човнів. Для організації таких розваг, в першу чергу необхідно огородити місце спеціальними буями і укласти договір на аварійно-рятувальне обслуговування на випадок НП. Але ніяких дозволів «Плесо» не видає.

«Станом на сьогоднішній день, на водних об’єктах Києва не так багато атракціонів, але вони є – переважно нелегальні. Наприклад, у Гідропарку КП «Плесо» забороняє розгортати і вести таку діяльність (водні атракціони), оскільки це небезпечно. Ми ні з ким не укладали договорів і не видавали ніяких дозволів», – повідомив Рудник.

Що стосується нелегалів, які працюють у зонах масового відпочинку людей, то рятувальники постійно вживають заходів – в усному порядку просять припинити діяльність, а водіїв аквабайків – виплисти із зони купання людей.

«У тому випадку, якщо порушник відмовляється виконувати прохання наших рятувальників, то звертаємося до Управління Укрморрічінспекції, з яким у нас підписаний план взаємодії, і ось вони навіть можуть відібрати права на управління водним транспортом, а також і саме плавзасіб», – підкреслив він.

Джерело: eveningkiev.com