У Києві запрацював курс живопису

24 Червня 2014 12:08
www.livemaster.ru

www.livemaster.ru

Цей курс розроблений для тих, хто любить малювати живопис і природу, і бажає свій відпочинок проводити на пленері.
Курс включає в себе захоплюючу та різноманітну програму, і ви зможете навчитися робити замальовки природи з допомогою олівця або ручки. У вас з’явиться можливість вивчити основи техніки гризайль. Зайдіть на сторінку Арт-студії «Центр Творчості» ( art-school.com.ua), щоб ознайомитися з деталями.
Програма курсу.
Урок 1. Основи об’ємного зображення. Яким чином можна передати обсяг дерев, використовуючи світлотінь. Техніка гризайль із застосуванням гуаші. Як відбувається розподіл темних і світлих плям на предметах (наприклад, на деревах).
Урок 2. Головні деталі пейзажу. Гілки, квіти, листя. Як правильно розподілити тон і колір для об’ємного і кольорового зображення. Що таке кольорознавство. Теплі і холодні відтінки кольору. Основи техніки пастель.
Урок 3. Вчимося створювати настрій і погоду зображуваного пейзажу. Сонце, небо, хмари. Яким кольором зобразити небо? Мають хмари обсяг? Вчимо техніку малювання гуашшю і аквареллю.
Урок 4. Вчимося зображувати архітектурні елементи з допомогою ручки і олівця.
Урок 5. Що таке закони перспективи? Вчимося зображати таємничі гори і загадковий туман. Техніка малювання аквареллю.
Урок 6. Сонячний ранок – заряд енергією після пробудження. Як можна зобразити цю красу на папері? Розглядаємо основні особливості освітлення. Працюємо з пастеллю.
Урок 7. Вечірнє сонце, чарівний захід сонця. Як правильно зобразити освітлення. Працюємо з олійними фарбами.
Урок 8. Якщо ви коли-небудь мріяли навчитися зобразити відображення в річці в ставку, у вас є можливість освоїти цю техніку. Основні правила передачі відбиттів. Працюємо з олійними фарбами.
Тільки ви навчитесь азам мистецтва пейзажу, пропонуємо вам закріпити всі отримані знання на природі, на виїзних майстер-класах.
Виїзний майстер клас у місто. Вчимося зображати міський пейзаж. Працюємо з маслом і полотном, використовуючи отримані знання.
Виїзний майстер клас містом. Використовуємо масло для роботи з полотном. Уроки за містом будуть справжньою мистецькою подорожжю.
Завершення курсу, наш викладач зможе виїхати на пленер і допомогти закріпити всі знання на натурі. Всього за один майстер клас на базі отриманих знань вам вдасться самостійно написати картину з натури. В силу того, що група буде складатися з кількох учнів, викладач буде приділяти час кожному з них. Матеріали, необхідні для майстер-класу, будуть надані студією. Після завершення курсів викладач погоджує час зі своїми учнями для виїзду на майстер клас і, як правило, він триває протягом 4 годин.

Джерело: eveningkiev.com