У Шевченківському районі збільшено кількість місць у дитячих садочках

26 Червня 2014 19:00
vkurse.ua

vkurse.ua

Районна влада вирішила активніше працювати над поверненням профілю приміщенням освітніх закладів, особливо це стосується дитячих садочків, які здаються сьогодні в оренду.

У 2014 році Шевченківська райдержадміністрація планує повернути до комунальної власності територіальної громади міста Києва і відновлення роботу непрацюючих дошкільних навчальних закладів № 418 (вул. Коперника, 27-А), №494 (проспект Перемоги, 72), що належать Державному управлінню справами та № 324 (вул. Ольжича,10) в приміщенні якого знаходиться санітарно-епідемологічна станція Святошинського району Києва.

Ще у 2 садочках здійснять капітальний ремонт приміщень. Це дошкільні навчальні заклади № 75 (вул. Дмитрівській, 66) та № 22 (Лук’янівська, 29). Навіть, при ситуації якщо кількість дошкільних місць у Шевченківському районі столиці у 2014 році збільшиться на 60 дітей. Планується відновити роботу трьох груп у дитячому садочку №430 та школі дитячого садочку «Кобзарик».

Особливої уваги Шевченківською райдержадміністрацією буде приділено підготовці навчальних закладів району до нового 2014-2015 навчального року, у питанні проведення капітальних ремонтних будівель навчальних закладів району та оновлення покриття на дитячих пришкільних спортивних майданчиках.

Джерело: eveningkiev.com