У столиці компенсації за підвищені тарифи отримають 20% родин

26 Червня 2014 17:48

komunalka 1

Якщо сукупний дохід за останніх шість місяців не перевищував на одну людину у середньому 1190 гривень, родина може збирати довідки для компенсації або субсидії.www.teststarter.com

Субсидія відрізняється від компенсації тим, що субсидію нараховують на всі комунальні послуги, а компенсацію лише на воду і опалення. І отримати субсидію має право невеликий відсоток людей.

Про це сказав директор Департаменту соціальної політики Сергій Бичков.

За його словами, субсидію ніколи не нарахують людині, яка не працює без поважних причин. А для виплати компенсації, просто береться розрахунковий прожитковий мінімум для особи відповідної категорії, тобто, для дитини один, для пенсіонера – інший.

Довідки для оформлення субсидій і компенсацій в столиці видаватимуть не лише у будні, а й у вихідні.

Про це сказав директор Департаменту житлово-комунальної інфраструктури столичної держадміністрації Дмитро Новицький.

За його словами, через підвищення комунальних тарифів очікується наплив киян, які захочуть оформити фінансову допомогу, тому і у будні роботу ЖЕКів подовжать. 

Нагадаємо, відтепер всі кияни сплачуватимуть за опалення під час опалювального сезону. Влітку у платіжці буде тільки вода та утримання прибудинкової території. Проте хоча у серпні вже доведеться платити за новими тарифами на воду, це не буде настільки відчутно, як з початком холодів.

Зокрема, з  жовтня людям прийдуть платіжки з цінами більшими у середньому на 90%.70-410