Українець став чемпіоном Європи з сучасного п’ятиборства

21 Червня 2014 14:58
gazeta.ua

gazeta.ua

Вчора, 20 червня, в Мінську, на юніорському чемпіонаті Європи з сучасного п’ятиборства українець Владислав Міщенко переміг в індивідуальній першості. У фехтуванні він був десятим, у плаванні 22-м, в конкурі 24-м. Але за рахунок відмінного виступу в комбайні (біг + стрільба) фінішував першим з результатом 1453 очки. При цьому випередив господаря змагань Іллю Полозкова (1452). Бронзовим призером став поляк Міхал Гралевський (1447).

У командному турнірі першою збірна Білорусі, другими стали росіяни, третіми – німці. Українці Владислав Міщенко, Руслан Хмара, Руслан Поляков фінішували на сьомому місці.

Таким чином, в медальній скарбничці збірної України дві нагороди – золото і бронза. Раніше бронзовим призером стала Анастасія Спас.

Сучасне п’ятиборство. Першість Європи серед юніорів. Мінськ (Білорусія), 20 червня