Українська плавчиня Зевіна взяла «золото» в Монако

10 Червня 2014 18:43
fakty.ictv.ua

Українська плавчиня Дарина Зевіна стала переможницею першого етапу міжнародного турніру “Маре Нострум” у Монако. Вона завоювала золоту медаль на 200 м на спині, пропливши цю дистанцію за 2 хвилини 10,79 секунди. Спортсменка також здобула “бронзу” на 100 м на спині (1.00,50).

Про це повідомляє Федерація плавання України.

“Дарина Зевіна – одна з лідерів нашої команди і зараз успішно виступає на традиційних міжнародних змаганнях з плавання. “Маре Нострум” для неї – підготовчий етап до головних змагань цього сезону – чемпіонату Європи у Берліні. Для Дарини дуже важливо позмагатися у Монако зі своїми європейськими суперниками”, – сказав головний тренер збірної команди України з плавання та голова тренерської ради Федерації плавання України Андрій Сердінов.

Як повідомляв Укрінформ, у лютому Зевіна на Кубку України у Дніпропетровську встановила новий рекорд.

“Маре Нострум” – міжнародний турнір з плавання, який проводять вже 15-й рік. Другий етап змагань стартує 11 червня у Франції.

Джерело: ukrinform.ua