Запрошуємо на Олімпійський день

20 Червня 2014 15:20

Print
Національний олімпійський комітет України запрошує на унікальне свято спорту –Олімпійський день, який цього року проходить в рамках святкування 120-річчя з дня заснування Міжнародного Олімпійського Комітету.
На всіх гостей чекатиме яскрава та насичена програма: розминка від чемпіонів та призерів Олімпійських ігор, легкоатлетичні пробіги у 14 категоріях, змагання з плавання на відкритій воді, акватлону, кануполо, парусної регати, веслування на байдарках і каное, конкурси та вікторини, автограф-сесії та спілкування з олімпійцями та багато інших сюрпризів.
Кожен зможе знайти собі заняття до душі й звісно отримати олімпійські подарунки.
490-2
Учасниками свята стануть Олімпійські чемпіони та призери світових та континентальних першостей: Сергій БУБКА, Олена ПІДГРУШНА, Валерій ГОНЧАРОВ, Олена САДОВНИЧА, Олександр КРИКУН, Вікторія ТЕРЕЩУК, Юлія КАЛІНА, Аліна МАКСИМЕНКО, чоловіча збірна України зі спортивної гімнастики та інші.
Готується до Олімпійського дня і дружня команда Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України на чолі з першим заступником голови освітянського Спорткомітету Володимиром Авраменком.
– Наша команда готова до олімпійських випробувань, говорить Володимир Андрійович. – Саме завдяки Олімпійському дню перевіримо свою спортивну готовність, витривалість, волю до перемоги. Подібні заходи відбудуться в усіх куточках нашої держави, в яких візьмуть і представники освітянського спорту. Усіх запрошую на олімпійські старти!
План олімпійських заходів у Києві:
09:30-11:00 – Реєстрація учасників
10:00 – Церемонія відкриття регати
10:50 – Розминка з олімпійцями
11:00 – Урочисте відкриття Олімпійського дня
11:25 – Символічний забіг
11:35 – Легкоатлетичні забіги
12:10 – Нагородження переможців перших забігів
12:40 – Змагання з плавання на відкритій воді серед дітей і ветеранів
14:00 – Змагання з акватлону
14:10 – Показові виступи судно модельного спорту
14:30 – Нагородження переможців забігів та конкурсів
15:00 – Змагання з веслування на байдарках і каное
16:00 – Завершення регати
Тож чекаємо усіх прихильників здорового способу життя 21 червня о 10:30 на Оболонській набережній (поблизу «Гольф-клубу», пр-т. Героїв Сталінграда, 10-Д)