ЖЕКи прийматимуть киян у суботу і неділю

27 Червня 2014 11:03
www.kompendium.com.ua

www.kompendium.com.ua

26 червня у прес-центрі Українського національного інформаційного агентства «Укрінформ» відбулася прес-конференція, присвячена соціальному захисту малозабезпечених верств населення в умовах підвищення тарифів на житлово-комунальні послуги.

Участь у ній взяли: начальник управління цінової політики Департаменту економіки та інвестицій Василь Яструбинський, директор Департаменту соціальної політики Сергій Бичков та директор Департаменту житлово-комунальної інфраструктури Дмитро Новицький.

Так, Сергій Бичков наголосив, що з метою додаткового соціального захисту Уряд прийняв рішення про надання населенню з 1 липня 2014 року компенсації додаткових витрат на оплату комунальних послуг. Зокрема, йдеться про газопостачання, централізоване опалення та централізоване постачання гарячої води. З питання призначення компенсації необхідно звернутися до управління праці та соціального захисту населення за місцем реєстрації.

Також він пояснив, що право на компенсацію матимуть сім’ї, якщо їхній середньомісячний сукупний дохід за попередні шість місяців не перевищував величини прожиткового мінімуму для сім’ї, що визначається як сума прожиткових мінімумів для кожного члена сім’ї. Зокрема, для працездатних осіб – 1218 грн., для дітей до 6 років – 1032 грн., для дітей віком від 6 до 18 років – 1286 грн., для осіб, які втратили працездатність – 949 грн.

Директор Департаменту житлово-комунальної інфраструктури Дмитро Новицький поінформував: щоб кожен киянин, який має право на отримання компенсації, зміг вчасно взяти довідку з ЖЕКу для її оформлення, подовжено робочий день працівників житлово-експлуатаційних організацій. Також ЖЕКи прийматимуть киян у суботу і неділю. Таким чином планується уникнути ажіотажу навколо оформлення компенсації.

Начальник управління цінової політики Департаменту економіки та інвестицій Василь Яструбинський нагадав, що з 1 липня 2014 року в столиці діятимуть нові тарифи на житлово-комунальні послуги. Зокрема, на централізоване опалення (ЦО) та постачання гарячої води, які надаються ПАТ «Київенерго», та на послуги з централізованого постачання холодної води і водовідведення, що надаються ПАТ «АК «Київводоканал». Він звернув увагу на те, що тариф на ЦО є сезонним і діятиме лише в опалювальний період.

Джерело: eveningkiev.com