Знайти роботу, підібрати працівника допомагає Київський міський центр зайнятості

20 Червня 2014 07:15
reestrpidpriemciv.blogspot.com

reestrpidpriemciv.blogspot.com

Столична служба зайнятості користується все більшою довірою киян та мешканців інших регіонів. Її послуги підвищують конкурентоспроможність шукачів роботи та економлять час та кошти роботодавцям.

Питання працевлаштування сьогодні набуває особливого значення. Всебічну підтримку з питань, пов’язаних з пошуком роботи та укомплектуванням вакансій можна отримати в будь-якому районному центрі Київського міського центру зайнятості.

Центр зайнятості надає цілий спектр різних послуг населенню:

– з профорієнтації,

– професійного навчання,

– підбору підходящої роботи,

– професійної діагностики,

– видачі ваучеру для безкоштовного набуття вищої освіти (для осіб старше 45 років).

Послуги для населення охоплюють різні вікові групи, від школярів до осіб передпенсійного віку та здійснюються безкоштовно.

Столична служба зайнятості сприяє у працевлаштуванні не тільки киянам. Фахівці Київського міського центру зайнятості, працюють в складі Координаційного центру з надання допомоги співвітчизникам, що тимчасово виїхали з АР Крим, Донецької та Луганської областей.

Адреса Координаційного центру: проспект Комарова, 7. Контактні телефони: 408-53-77; 404-33-20; 497-57-15.

Одним з приоритетних напрямків роботи столичної служби зайнятості у 2014 році є активізація співпраці з роботодавцями. Службі зайнятості є що запропонувати підприємствам.

Серед послуг, що пропонуються:

підбір працівників на відповідні вакансії;

тестування кандидатів на відповідну посаду;

проведення семінарів з питань Законодавства про зайнятість;

навчання співробітників на замовлення роботодавців.

Ще одна послуга, яка допоможе не тільки укомплектувати вакансію, але й зекономити кошти, це компенсація єдиного соціального внеску роботодавцю (ЄСВ), який працевлаштовує безробітних за направленням Київського міського центру зайнятості та за створення нових робочих місць в приоритетних галузях економіки (ст.26,27 Закону “Про зайнятість населення”). Кількість вакансій, яка може бути укомплектована з наданням компенсації ЄСВ, не обмежена. Протягом 5 місяців поточного року в Києві було укомплектовано майже 200 вакансій з наданням компенсації.

Базу шукачів роботи Київського міського центру зайнятості складають майже 86% осіб з вищою освітою. Решта – з середньо-спеціальною та середньою освітою.

Укомплектування вакансій за допомогою столичної служби зайнятості – це не тільки економія часу, але й виграш в коштах. По-перше, не треба витрачати час на пошук нового співробітника. Фахівці служби зайнятості будуть направляти на співбесіду кандидатів, яки відповідають вимогам вакансії. Роботодавцю залишається лише обрати нового працівника. По-друге, послуга з підбору підходящого працівника для роботодавця безкоштовна. Скористатися цією послугою можна неодноразово, в залежності від кількості наявних вакансій. В 2013 році в Київський міський центр зайнятості роботодавцями було надано майже 50 тис. вакансій. У свою чергу роботодавцям було надано 153 тис. різних послуг. Майже 13 тис. роботодавців відвідали семінари, які проводили фахівці служби зайнятості Києва.

Більш детальну інформацію про ці та інші послуги можна отримати у будь-якомурайонному центрі зайнятості м. Києва або за телефоном “гарячої” лінії: 245-17-17.

Джерело: Газета.ua