Галерея «Цех» представляє новий проект «ВУГІЛЛЯ»

2 Липня 2014 10:27
kiev.glo.ua

kiev.glo.ua

Галерея «Цех» має честь представити новий проект видатного українського художника Рустама Мірзоєва «ВУГІЛЛЯ», відкриття якого приурочене до дев’ятої річниці цієї арт-інституції – 12 липня 2014 року.

Це один з найбільш вражаючих прикладів співпраці художника з галереєю «ЦЕХ», що здійснив раніше в її стінах ряд успішних персональних експозицій у різних медіа.

Для свого новітнього проекту Мірзоєв повернувся до глибоких витоків образотворчого мистецтва, обравши найдавніше з відомих людству засобів художнього самовираження – вугілля. Матеріал, що став відправною точкою у всесвітній історії живопису, Мірзоєв використовував для створення вражаючих свідомість монументальних полотен з витонченою майстерністю, яка є невід’ємним критерієм для всіх митців, чию творчість коли-небудь було представлено в просторі галереї «Цех» за всі роки її існування. Враховуючи те, що одним з основних завдань галереї є просування українського мистецтва в глобальний художній контекст, така суворість вимог до звіту мистецтва є далеко не примхою, але суворою необхідністю.

Джерело: eveningkiev.com