Ігор Суркіс: Хлопці готові відсотків на шістдесят

14 Липня 2014 12:20

shahta.org

shahta.org


Ігор Суркіс розповів про готовність гравців Динамо до чемпіонату і про важливість матчу за Суперкубок.
“Мені здається, що поки хлопці готові відсотків на шістдесят, не більше. Суджу про це не тільки з ігор: у мене є можливість дивитися окремі тренування. У матчах ж неозброєним оком помітно поліпшення контролю м’яча.

До мінусів я, мабуть, відніс би недостатню концентрацію і зіграність в обороні, де, між іншим, з поверненням в лад Хачеріді, а також Віди, який не грав у Бразилії, а тому скучив за футболом, конкуренція загостриться до межі.

А спостерігаючи за тренуваннями, навіть я, керівник клубу з двадцятирічним стажем, помічаю багато новинок. І це взято не зі стелі: Ребров вивчав роботу Манчестер Сіті, дортмундської Боруссії, а перед чемпіонатом світу – і про це мало хто знає – відвідав десятиденний збір іспанців.

Сергій Станіславович був вдумливим гравцем, а тепер – стає таким же тренером. Мені імпонує його прагнення вчитися, вчитися і ще раз вчитися. Реброву виданий кредит довіри, і дай Бог, щоб у нього все вийшло.

Суперкубок – не більш ніж тестовий матч напередодні офіційного сезону. Можливість поглянути на свою команду на тлі принципового суперника, який потрапив в Лігу чемпіонів, і зрозуміти, що потрібно виправити і що врахувати. Цілком можливо, що на підставі львівської гри ми вирішимо, що Динамо потребує посилення.
Чого чекаю від цього матчу? Гарного та змістовного футболу з такою ж підтримкою публіки, що і на кубковому фіналі. Сподіваюся, що зустріч принципових противників обійдеться без ексцесів. А результат? Нехай переможе найсильніший…”, – заявив Суркіс.

Джерело: BigMir Спорт