Кличко призначив начальником метрополітену Віктора Брагінського

17 Липня 2014 18:52

Brahinski

Київський міський голова Віталій Кличко представив нового начальника КП “Київського метрополітену” Віктора Брагінського колективу підприємства.

Мер підкреслив, що на сьогодні столичний метрополітен має величезні борги, тому основним завданням нового керівництва повинне бути підвищення ефективності роботи підприємства.

«Цього року метро було дотаційним на 370 мільйонів гривень, а наступного року очікуваний розмір дотацій становитиме на 200 мільйонів гривень більше. Тому наша основна задача – підвищити економічний КПД метрополітену», – сказав Віталій Кличко.

Він також наголосив на необхідності наповнення столичного бюджету, зокрема, для належного функціонування і розвитку метрополітену. Одним з головних напрямів для надходження коштів до бюджету Київський міський голова назвав боротьбу з корупцією.

Довідково: 31-річний Брагінський одержав першу вищу освіту за фахом “Правознавство” в Академії праці й соціальних відносин Федерації профспілок України.

Також він одержав звання молодшого лейтенанта юстиції запасу першого розряду у Військовому інституті КНУ імені Тараса Шевченка.

Крім того, Брагінський закінчив Національний транспортний університет і одержав диплом за фахом “Економіка підприємництва”, а цього року захистив дисертацію на одержання наукового ступеня кандидата наук з держуправління Національної академії держуправління при президенті.

З 2005 по 2010 рік Брагінський працював на різних керівних посадах у багатьох держкомпаніях, серед них: ДП “Бердянський морський торговельний порт”, а також Київська обласна дирекція “Укрпошти”.

Брагінський також був кандидатом у депутати Київради за 15-м округом.