Київська студентка Дарина Зевіна чемпіонка … Франції з плавання

8 Липня 2014 09:50

1784e00b0b60f953190c43cb5b6689b8_L
Студентка Київського національного університету з фізичної культури і спорту України Дарина Зевіна завоювала повний комплект медалей з плаванні на спині на відкритому чемпіонаті Франції.
Вона стала чемпіонкою на дистанції 100 метрів на спині (1:00.94). Срібну медаль спортсменка виборола на дистанції на 50 метрів на спині (28.74), а бронзову – на 200-метрівці на спині (2:12.31).
“За рівнем учасників ці змагання прирівнюють до дорослого чемпіонату Європи з плавання. Адже участь у них брали чемпіони та призери Олімпійських ігор та чемпіонатів світу”, – сказав тренер та батько іншого нашого плавця, який також змагався у Франції, Андрія Хлопцова, Андрій Хлопцов.
Відкритий чемпіонат Франції проходив у Віші. Участь у ньому взяли майже 300 спорсменів із 30 країн світу. Зокрема, збірні команди Бразилії, Австралії та Нової Зеландії.