Порядок на Майдані ми наведемо, а провокаторам доведеться відповідати – Кличко

18 Липня 2014 16:50
klitschko-brothers.com

klitschko-brothers.com

Нічні вибухи на Майдані стали черговим свідченням того, що подальше перебування людей у наметах в центрі Києва несе загрозу безпеці киян і гостей столиці. І цьому потрібно покласти край.

Про це заявив Київський міський голова Віталій Кличко, повідомляє прес-служба міського голови.

“Вночі на Майдані сталися вибухи, є постраждалі. Те, що зараз відбувається, – неприпустимо. Лунають вибухи і постріли, б’ють журналістів, люди вимушені обходити територію Майдану, щоб не потрапити в неприємну історію. Кияни скаржаться мені, що сьогоднішній Майдан спотворює зовнішній вигляд міста, створює транспортні проблеми і безліч незручностей, а головне – став небезпечним місцем. В той час, як на Сході країни триває війна і російські бойовики вбивають патріотів, які захищають державність України, і тероризують мирних громадян, нам ще не вистачало п’ятої колони в центрі столиці!” – наголосив Віталій Кличко.

Київський міський голова підкреслив, що завжди виступав проти силого згортання наметів на Майдані.

“Я завжди наполягав і наполягаю на мирному вирішенні питання Майдану. Ми змогли домовитися з майданівцями про звільнення Київради і частини Хрещатика. Більшість самооборонівців переселилася до Київської фортеці. І я їм дуже вдячний. Але є люди, які не хочуть домовлятися і мирно йти з Майдану, висуваючи абсурдні аргументи і влаштовуючи провокації. Очевидно ті, хто сьогодні не погоджуються переселятися, мають якусь мету. У нас є інформація, що окремі політичні сили підігрівають ситуацію, вони фінансують і завозять нових людей на Майдан, щоби і надалі в центрі столиці панував безлад і протистояння. Інакше як пояснити те, що ми домовляємося з людьми, що вони згортають намет і йдуть з Майдану, а наступного дня відбувається “ротація” і в цьому наметі вже нові люди з новими вимогами?”, – зазначив мер Києва.

“Поки на Сході країни тривають бойові дії і гинуть люди, не треба підливати масла у вогонь у Києві. Порядок на Майдані ми наведемо, а провокаторам і тим, хто за ними стоїть, доведеться відповідати”, – підкреслив Віталій Кличко.