Столичні комунальники купили для 11-того батальйону бронежилети

10 Липня 2014 08:59

batalion

Працівники комунального підприємства «Житлоінвестбуд-УКБ» закупили за власні кошти бронежилети для 11-го батальйону територіальної оборони.

147 працівників зібрали близько 250 тисяч гривень і купили 150 бронежилетів. Їх вручили бійцям на території навчального центру «Десна». 

«Хочу щиро подякувати всім, хто по копійці складає свої внески і таким чином дає нам можливість екіпіруватися та виконати поставлену задачу – захистити вас. Дякую!», – звернувся до представників колективу комунального підприємства командир 11-го батальйону Олександр Гуменюк.

«У червні ми провели збори колективу і взяли на себе зобов’язання допомогти армії та добровольцям у зоні АТО. І ми ці зобов’язання неодмінно виконаємо. І ще ми б хотіли, щоб вчинок наших працівників став прикладом для наслідування іншим київським підприємствам, – прокоментував директор КП «Житлоінвестбуд-УКБ» Вячеслав Непоп.

За його словами, насправді є чимало людей, які хочуть і готові допомагати армії, тільки не знають шляхів або їм просто потрібен поштовх.

“Один з наших підрядників дізнався про те, що ми збираємо гроші на підтримку армії і перерахував кошти на 50 бронежилетів», розповів директор КП «Житлоінвестбуд-УКБ».

Джерело: Рідний Київ