У Київському зоопарку відбудеться вшанування тварин-довгожителів

11 Липня 2014 17:33
prikol.bigmir.net

prikol.bigmir.net

12 липня відбудеться шанування тварин-довгожителів Київського зоопарку, яких сьогодні налічується більше 20 екземплярів.

Кожен зоопарк пишається наявністю тварин, які пережили свій природний вік, оскільки це показник гарного догляду та знак якості їхнього життя. Список старожилів Київського зоопарку чималій. Про це інформує прес-служба столичного звіринця

Це усім добре знайома самка гіпопотама Бреста, якій вже виповнилося 55 років (тривалість життя цих тварин у природньому середовищі – до 50- років) – вона найстарійший гіпопотам України і занесена до книги рекордів .

Загальний улюбленець, 40-річний горила Тоні, який залюбки дивиться подарований благодійниками телевізор (у природі тривалість життя не більше 35 років).

Екзотичний птах-гігант 55-річний казуар Казік (у природі тривалість життя не більше 40 років), про якого ходять легенди, що це трофейний птах, який пам’ятає Гітлера.

Білий носоріг Тривога, їй 44 роки (у природі тривалість життя не більше 35 років). Вона дуже любить, коли їй гладять спинку та вушка і чешуть животик щіткою.

Як Азартна,їй 22 роки, не дивлячись на свій похилий вік, теж періодично згадує минулу молодість.

 

25-річний уссурійський білогрудий ведмідь Бона – при середній тривалості життя 20 років, вважається справжнім довгожителем. Він, як усі ведмеді, любить поласувати солоденьким.

Шимпанзе Міксі цього року виповнилося 45 років (у природі тривалість життя до 40 років), вона дуже любить пити чай і компот з пляшки.

https://ssl.gstatic.com/ui/v1/icons/mail/images/cleardot.gifЩоб надати шану своїм старожилам, Київський зоопарк проводить ряд науково-просвітницьких заходів: приготування смакоти для казуара,бегемота і ведмедиці; квіткового букета для яка; масажу для носорога; ароматного чаю для шимпанзе та горили.

Усі заходи будуть проходити у супроводі екскурсовода. Пройтися стежкою тварин-довгожителів можливо з 12:00 до 14:00. Зустріч біля центрального входу в зоопарк.

Джерело: eveningkiev.com