У “Парку Київська Русь” святкуватимуть Івана Купала

3 Липня 2014 09:13
ivanakupala.at.ua

ivanakupala.at.ua

Цьогоріч святкування Івана Купала в Древньому Києві у “Парку Київська Русь” відбудеться 5-6 липня. І хтозна, можливо, саме тут, у місці, де відроджується стародавнє місто наших предків, ви й знайдете цвіт папороті.

У Древньому Києві ви поринете у світ слов’янських міфів і легенд, долучитесь до стародавніх купальських забав. Мешканці міста підготували для вас театралізовані вистави та кінно-трюкові шоу, ігри й розваги.

Як і годиться у це свято, обов’язково буде спалювання опудала Купали, ворожіння на долю та стрибки через багаття.

Також відбудеться молодіжний фестиваль, у якому юнаки та дівчата, об’єднавшись у команди, випробують свою спритність та кмітливість у веселих квестах та конкурсах. Вони кидатимуть списи і перетягуватимуть канати, стрілятимуть з лука і танцюватимуть. Фестиваль організований “Парком Київська Русь” та Союзом молоді “Київська Русь”.

Святкування продовжиться у форматі нічної вечірки. Вас до ранку розважатимуть діджеї Daniel Dreams та DJ Jekker.

Усім гостям Древній Київ у “Парку Київська Русь” підготував приємний сюрприз! Кожен, хто завітає в костюмі* міфічного персонажа (наприклад, мавки, відьми, лісовика, русалки, водяника, баби-яги, кікімори, солов’я-розбійника, змія-горинича, богатиря), отримає знижку на вхідний квиток 50%!

Джерело: eveningkiev.com