У столиці оголосять переможців фотоконкурсу «Вікі любить Землю»

9 Липня 2014 09:31
journal.foto.ua

journal.foto.ua

12 липня, об 11:00, відбудеться церемонія нагородження переможців української частини міжнародного фотоконкурсу пам’яток природи «Вікі любить Землю». Церемонія відбудеться в знаковому місці – у Золотих воротах – комплексі, який об’єднує архітектурну пам’ятку та пам’ятку природи – Золотоворітський сквер. Золоті ворота та ще 77 пам’яток архітектури входять до складу Національного заповідника «Софія Київська».
У рамках конкурсу було завантажено більше 12 тис. світлин, з яких професійне журі обрало ТОП-10 найкращих. Імена переможців та їх роботи будуть оголошені та продемонстровані на церемонії нагородження.
Міжнародний фотоконкурс пам’яток природи «Вікі любить Землю» втілюється заради поширення вільних знань про природний спадок Землі задля формування дбайливого ставлення до природи та захисту навколишнього середовища. Зображення, отримані під час конкурсу, використовуватимуться для ілюстрації статей у Вікіпедії та інших вікіпроектах.
На церемонії на вас чекає виставка робіт переможців фотоконкурсу, спілкування із професійними фотографами, представниками природоохоронних структур та асоціацій, фуршет та фотосесія.
Акредитація журналістів обов’язкова.
Більше інформації ви можете отримати у координатора проекту:
Альона Зубченко,
Тел. (096) 506 55 88
Mail: 5065588@gmail.com

Джерело: civicua.org