У столиці за керування у нетверезому стані на водіїв складено більше 7 тисяч протоколів

17 Липня 2014 10:54
kyiv.biznesoblast.com

kyiv.biznesoblast.com

Як показує багаторічна практика, саме у відпускний період співробітники Державтоінспекції більше, аніж зазвичай, відлучають від керма нетверезих водіїв. Щодня інспектори столичної ДАІ виявляють більше 40 порушень, а з початку року на водіїв, які сіли за кермо напідпитку, складено 7120 протоколів. Про це повідомляє прес-служба УДАІ Києва, передають «Конфлікти і закони».

УДАІ нагадує, якщо у інспектора виникне підозра, що водій перебуває у нетверезому стані, то з’ясувати це можна за допомогою алкотестерів «Drager», але на такій експертизі повинні бути присутні два свідки. Згідно діючого законодавства, допустима норма вмісту алкоголю у крові складає 0,2 проміле.

Якщо водій не довіряє цьому приладу, то співробітники ДАІ запропонують пройти тест на алкоголь у лікаря-нарколога. Коли порушник відмовляється і від цього, то складається відповідний протокол (знову ж таки, у присутності свідків) про відмову від проходження експертизи. Звертаємо Вашу увагу на те, що відмова від експертизи означає, що водій визнає своє порушення. Столична Державтоінспекція нагадує, що про безпеку на дорогах повинні дбати не лише співробітники ДАІ, а передусім самі учасники дорожнього руху, тобто водії. Пам’ятайте! Алкоголь та кермо – не сумісні.