Велопробіг заради дітей

9 Липня 2014 09:30

orphancenter.org.ua

orphancenter.org.ua


12 липня, о 10 годині ранку від Європейської площі до Національного Інституту раку (вул.Ломоносова, 33/43) відбудеться ВЕЛОПРОБІГ ЗАРАДИ ДІТЕЙ.

Ініціатором цього пробігу став звичайний хлопець з Маріуполя Андрій Воронцов. Зараз він навчається і проживає у Канаді, але не забуває про рідну Україну. Протягом 42 днів Андрій наодинці здійснює благодійний велопробіг Ride for Kids 2014, який стартував у Бресті, Франція. C обмеженими ресурсами – намет, спальний мішок, мінімум грошей – проте з необмеженою вірою в підтримку оточуючих людей. Усього відважний хлопець подолав 3800 кілометрів на шляху до Києва. І усе це заради тих, кого він не знає і ніколи не бачив, заради тих, хто зараз бореться із страшною, але виліковною хворобою – дитячим раком. Це малюки та підлітки, які хочуть жити як і усі ми – мокнути під дощем, мерзнути під вітром, сміятися під сонцем. У них своя війна за стінами лікарні, що триває місяцями чи навіть роками. Війна, у якій вони приречені, якщо у мами не вистачить коштів на ліки, якщо чужий дядя чи тьотя їм не допоможе.

Для підтримки проекту в Європі гроші можна було перерахувати через PayPal, в Україні кошти збираються через Біржу благодійності – https://ubb.org.ua/uk/project/992/.

У Києві Андрій зустрінеться з київськими велосипедистами на Європейській площі та вирушить разом з ними до онколікарні, де знаходяться хворі діти і які з нетерпінням чекають зустрічі із спортсменами на велосипедах. До велопробігу також приєднаються діти, які вилікувалися від онкозахворювань.

Програма заходу:
10:00 – зустріч велосипедистів із Андрієм Воронцовим біля Українського дому на Європейській площі.
10:00-11:30 – велопробіг.
11:30 – зустріч велосипедистів із дітьми, пацієнтами дитячого відділення Національного Інституту раку, їх батьками та ЗМІ.

Джерело: kyiv.comments.ua