Відновлення і збільшення своєї енергії

14 Липня 2014 10:40

newsone.com.ua

newsone.com.ua


Іноді ми всі відчуваємо, що нам не вистачає сил та енергії для звершення нових справ або щоб закінчити старі справи. Пропонуємо вам 10 простих способів відновлення і збільшення своєї енергії.
10 способів зарядитися енергією:
1. Випийте склянку чистої води
А краще випийте кілька, адже вода вирішує багато завдань: насичує клітини рідиною, прискорює обмін речовин, виводить шлаки з організму, розріджує кров, що дозволяє кров’яним тільцям швидше переносити кисень. Більшість людей звикло пити занадто мало води, тому вони вже не відчувають зневоднення. Проте, наша потреба в рідині набагато більше, ніж може здатися.
2. Ковток свіжого повітря
Без дихання складно прожити і хвилину. Недарма більшість духовних і медитативних практик відводять особливу увагу диханню. Але зараз все буде простіше: насичуйте свій організм киснем. Для цього можна всього лише провітрити приміщення, вийти на вулицю і зробити прості фізичні вправи, позайматися спортом, прогулятися по парку. Приємний ефект ви відчуєте моментально.
3. Подяка
Дайте відповідь на запитання: чого я вдячний прямо зараз? Виконайте це нехитре вправу, і ви відразу почнете помічати навколо себе достаток, у тому числі і вашої особистої енергії.
4. Ваші рухи
Зверніть увагу на те, наскільки швидко ви рухаєтеся, жестикулюєте, розмовляйте. Почніть робити все це трохи швидше, і ви відчуєте, як наповнюється енергією. Якщо ви сидите, встаньте, посувайтеся, можна потанцювати. Якщо ви сидите в літаку або в поїзді, прогуляєтеся по салону. Наш стан і наше тіло пов’язані між собою. Не дарма ми спимо в нерухомому стані, а от наповнені енергією по максимуму саме тоді, коли активно рухаємося.
5. Музика
Музика здатна миттєво змінити наш стан. Класична музика може розслабити, а енергійна — додати сил. Зробіть собі список музики для кожного стану, який хочете випробувати: музика для робочого стану, енергійна музика, музика для занять спортом і музика для релаксації.
6. Обійми
Обійми піднімають настрій, надають сил. Вони зміцнюють імунну систему, знижують стрес і покращують сон. Вони омолоджують, додають енергії і що найголовніше: не мають ніяких шкідливих побічних ефектів. Словом, більше обіймайтеся.
7. Згадайте про свої цілі
Коли ви відчуваєте, що трохи втомилися, згадайте про свої цілі, про ті цілі, які вас надихають, які заряджають силами і мотивацією, які стимулюють до дії.
8. Посмішка.
Посміхайтеся! Ви не тільки підійміть собі настрій, а й оточіть себе такими ж життєрадісними людьми, як і ви. Почитайте 15 цікавих фактів про усмішку.
9. Дзвінок другу
А енергію може підняти просто душевна розмова з близькою людиною.
10. Любуйтесь природою
Ми завжди з радістю повертаємося до себе додому. У себе вдома ми набираємося сил, відпочиваємо. Природа — це теж наш спільний дім. Перебування на природі заспокоює, прибирає всі зайві думки з голови, допомагає зосередиться на вічному і знайти радість. Щотижня приділяйте як мінімум кілька годин прогулянкам у лісі чи в парку. А краще, виберетеся зі своєю сім’єю або друзями за місто на вихідні — заряд бадьорості на наступний тиждень вам забезпечений.

Джерело: mydim.ua