І знову про купання у заборонених місцях

5 Серпня 2014 12:45

rjtuvalniki 1

Компанія молодих людей, серед яких була сімейна пара з дитиною, відпочивала на озері Біле по пр. Героїв Сталінграда, 35. Через деякий час, молодий чоловік вирішив показати дитині знайомих як треба пірнати у воду з бетонної плити. Не дивлячись на застереження компанії, громадянин пірнув у воду. Коли він з’явився на поверхні озера, а потім знову зник під водою, товариші зрозуміли, що трапилось лихо та почали самостійно його шукати, але безрезультатно.

Про це повідомляє прес-служба столичної Служби порятунку.

Стурбована компанія зателефонували рятувальникам, які знайшли чоловіка без ознак життя на глибині 5 м та на відстані 30 м від берега.

За допомогою спеціального спорядження тіло дістали з води та передали для подальшого розслідування слідчо-оперативній групі Оболонського РУ ГУ МВС України у м. Києві.

Зі слів свідків, на березі озера був встановлений знак про заборону купання, окрім того, чоловік був у нетверезому стані, що, ймовірно, й призвело до необдуманого вчинку та подальшої трагедії.

“Шановні мешканці та гості столиці, пам’ятайте про правила відпочинку на воді! Ваша безпека залежить від Вас!
Пам’ятайте, що не слід пірнати у місцях, де Ви не знаєте рел’єфу дна та глибини. Уникайте купання після вживання алкогольних напоїв”, – закликає столична Служба порятунку.
Також не перегрівайтесь на сонці та не їжте важку їжу за годину до купання, адже це може призвести до перевантаження організму, що загрожує травматизмом або літальним наслідком.