Києво-Могилянська академія запустила віртуальний тур по ВНЗ

15 Серпня 2014 17:05

kor.ill.in.ua

kor.ill.in.ua

Екскурсію територією та приміщеннями установи можна “пройти” в режимі онлайн.
Києво-Могилянська академія запустила віртуальний тур установою, який включає в себе близько 60 панорам з різних місць, повідомляє прес-служба вишу.
ЗА ТЕМОЮ
Різдво для безпритульних. Фоторепортаж з Києво-Могилянської академії
Різдво для безпритульних. Фоторепортаж з Києво-Могилянської академії
8 січня 2014, 14:13
Тур ділиться на освітню та історичну частини. У першому випадку користувачі можуть побачити аудиторії факультетів, бібліотеки з читальними залами, а також приміщення культурного центру та бізнес-школи, їдальні та спортзалу. Історична частина включає територію академії зі студмістечками, сонячним годинником та стріт-артом. Також тут можна подивитися корпуси з галереями і залами. При цьому в окремому вікні можна прочитати історію вибраних об’єктів.
Студенти Києво-Могилянської академії облаштовують кампус на Євромайдані
Однією з цілей при створенні туру був збір грошей на ремонт і реставрацію 11 історичних будівель на території установи. Перші фото для проекту зняли 17 квітня, закінчивши роботу 28 червня. Незабаром для туру підготують фото Свято-Духівськоїцеркви і кухні Братського монастиря.
Як повідомляв Корреспондент. net, в середині липня Міністерство освіти і науки України анулювало ліцензію державного вищого навчального закладу Київський університет управління та підприємництва.