На Поштовій площі завершили реконструкцію транспортної розв’язки

19 Серпня 2014 08:50
news.liga.net

news.liga.net

Реконструкцію транспортної розв’язки на Поштовій площі завершили і відкрили її для проїзду автомобілів.

Про це повідомив Київський міський голова Віталій Кличко, передає прес-служба мера столиці.

“Реконструкція транспортної розв’язки на Поштовій площі завершена, як ми і обіцяли, до Дня Незалежності. Незважаючи на складу фінансово-економічну ситуацію, ми здали об’єкт. Розв’язка розвантажить потік машин з центру Києва і забезпечить безперешкодний транзит Набережним шосе”, – зазначив Віталій Кличко.

Як зазначається, Кличко також поспілкувався з будівельниками, подякував їм за роботу і відзначив, що існує заборгованість за результатами виконаних робіт.

Мер Києва підкреслив, що докладе всіх зусиль, щоби до Дня Незалежності працівники отримали гроші у повному обсязі.

“Люди працюють у борг. Вони вірять, що ми зможемо їм заплатити за виконану роботу. Я хотів би звернутися до Кабміну, щоб вони виконували свої обов’язки. Кияни сплачують податки, дають гроші в бюджет. Потрібно, щоб ці гроші нам повернули. Це кошти, які ми повинні заплатити людям. І я зроблю все, щоб до Дня Незалежності ми розрахувалися”, – сказав Кличко.

Київський міський голова нагадав, що повну реконструкцію Поштової площі планується завершити до Дня Києва, у травні 2015 року. Проект передбачає будівництво променадної зони з фонтанами, освітленням, оглядовим майданчиком і спуском на набережну.