Після виборів Генпрокуратура зобов’язана притягти до відповідальності не один десяток нинішніх депутатів

27 Серпня 2014 09:30

19-308x200

За результатами дострокових парламентських виборів, одним із пріоритетних завдань повинно бути притягнення до кримінальної відповідальності низки нинішніх народних депутатів, причетних до, так званих, «поліцейських законів» та фінансування сепаратистів і терористів, вважає радник Президента України, народний депутат Микола Томенко. 

Він проінформував, що йому стало відомо, про те, що Генеральна прокуратура підготувала подання про зняття депутатської недоторканості з народних депутатів Володимира Олійника та Ігоря Калетника, які були причетні до реалізації голосування шляхом підняття рук за «поліцейські» законопроекти.

У свою чергу, Томенко зауважив, що у нинішньому складі парламенту навряд чи знайдуться необхідні 226 голосів, оскільки немає системної антисепаратистської більшості, що не дає можливості зняти депутатську недоторканність з багатьох народних депутатів для того, щоб Генпрокуратура могла відкривати кримінальні справи.

«Переконаний в тому, що після дострокових виборів, що відбудуться 26 жовтня 2014 року, у Верховній Раді ми вже не побачимо кілька десятків депутатів з нинішньої фракції Партії регіонів та Комуністичної партії України, бо вони не будуть обрані українським народом. У такому випадку Генпрокуратура отримає можливість відкрити відповідні кримінальні справи без отримання згоди від Верховної Ради, що є надзвичайно важливим і, власне, чого очікують українці», – наголосив Микола Томенко.