Треба розпочати санкції проти Росії в Україні, а потім уже вимагати від світу

6 Серпня 2014 15:20

88

“Для того, щоб ідеологія санкцій була ефективною, треба спочатку розпочати санкції проти Росії в Україні, а потім уже вимагати від світу”, – сказав Микола Томенко на зустрічі з вчителями, працівниками сфери освіти й культури в Національному дендропарку Софіївка.

“В Україні протягом останнього періоду держава не вела просвітницької, патріотичної роботи, а всі очільники держави, починаючи з президента Януковича, прем’єра Азарова і міністра освіти Табачника були ідеологами доктрини “Русского міра” – вважає Томенко.

“Тому сьогодні ми маємо ситуацію, коли мало від світу вимагати санкцій проти Росії, а найперше треба розпочати санкції проти Росії в Україні. Проти російських серіалів, які принижують українця, возвеличуючи натомість російського солдата чи мєнта. Санкції проти російського бізнесу, що, користуючись зв’язками з попередньою владою, за копійки зайшов в Україну. Санкції проти пропагандистів “Русского міра”, які досі займають посади в органах державної влади, керівництві армії та в правоохоронних структурах”, – підкреслив народний депутат.

На зустрічі у рамках реалізації просвітницьких програм благодійного фонду “Рідна країна” Микола Томенко, як голова  фонду, разом із представником Фонду на Черкащині Володимиром Гресем передали для дошкільних закладів, шкіл і бібліотек Умані дитячі книжки видавництва “Веселка”, альбоми Шевченка 1845 року, українські щорічники.