Від Росії для України достатньо гуманітарної допомоги у складі трьох «КамАЗів»

14 Серпня 2014 12:05
www.radiosvoboda.org

www.radiosvoboda.org

«Нам треба переконливо просити Росію відправити до нас гуманітарну допомогу у складі трьох «КамАЗів». Цього буде цілком достатньо. В одному з «КамАЗів» має сидіти Янукович, Пшонка, інші очільники і, так звана сім’я, які грабували Українську державу протягом останніх чотирьох років, а зараз ховаються за її межами.

У другому і третьому «КамАЗах» нехай складують ті кошти, що були вкрадені та вивезені за межі України. За ці кошти можна буде вирішити проблеми, пов’язані з відновленням зруйнованого Донбасу, а через кримінальні справи проти очільників держави часів Януковича ми ще знайдемо додаткові кошти, що були вивезені та розкрадені. Саме така гуманітарна допомога нам дійсно потрібна», – сказав радник Президента Микола Томенко, коментуючи питання щодо гуманітарної допомоги від Росії.

Він наголосив, що всі питання продовольства та медикаментів ми вирішимо разом з українським народом та тими дружніми державами, що з першого дня російської агресії зайняли дружню, солідарну позицію відносно нашої країни.