Аеропорт «Бориспіль» скоротив пасажиропотік

11 Вересня 2014 10:50

advocate-group.com.ua

advocate-group.com.ua

ДП «Міжнародний аеропорт «Бориспіль» в січні-серпні 2014 року скоротило пасажиропотік на 9% порівняно з аналогічним періодом 2013 року – до 4,7 млн. осіб, передає «Економічна правда».

На сьогоднішній день ситуація, що склалася в Україні призвела до значного зниження об`ємних показників на ринку пасажирських авіаперевезень.

Основними факторами негативної тенденції стали зменшення купівельної спроможності населення, ділової та туристичної активності.

У зв`язку з скороченням авіакомпаніями планів польотів і зниженням завантаженості на рейсах базових і міжнародних авіаперевізників з березня поточного року спостерігається уповільнення росту, а в наслідку скорочення пасажиропотоку, забезпечуваного авіакомпаніями через головний аеропорт країни.

Кількість вильотів літаків в аеропорту за звітний період скоротилася на 5% – до 49,634 тис.

За серпень поточного року аеропорт обслужив 776,5 тис. пасажирів та майже 7 тис. рейсів.

Нагадаємо, що за шість місяців 2014 року пасажиропотік через авіавузли України знизився на 15,3% – до 5,3 млн. осіб. В деяких аеропортах країни спостерігається стрімке зниження об`ємних показників – більш ніж на 50%.

В аеропорту нагадали, що події в Криму та на сході України призвели до недоступності аеропортів міст Сімферополь, Донецьк, Луганськ.

Пасажиропотік по цих містах становив близько 20% від авіаційного трафіку країни.

Джерело: Коментарі