Київський зоопарк побудував новий вольєр для бурих капуцинів

26 Вересня 2014 11:30

upload.wikimedia.org

upload.wikimedia.org

Майже місяць тому група бурих капуцинів Київського зоопарку отримала нову домівку. За сухої та сонячної погоди відвідувачі зоопарку можуть побачити цих мавп на великих деревах, що ростуть у їх новому літньому вольєрі, повідомляє прес-служба столичного зоопарку.
Враховуючи те, що ці невеличкі примати нездатні стрибати на великі відстані, фахівці зоопарку розробили та побудували для них великий відкритий вольєр без скла та решіток з використанням технології «електросторож». Застосування електричного паркану дозволяє створити психологічний бар’єр для тварини – розташований по периметру вольєра він не надає фізичної шкоди мешканцям.
Зоопарки світу активно впроваджують цю технологію при будівництві сучасних вольєрів. В Київському зоопарку технологією «електросторож» обладнані також павільйони, де знаходяться ведмеді та карпатські рисі. Проект реалізований сектором з обслуговування та експлуатації об’єктів та відділом «Примати» на кошти отриманні від реалізації вхідних квитків до зоопарку.
За температури повітря понад +15 градусів капуцини експонуються у відкритому вольєрі, а якщо температура повітря нижча за + 15 градусів, їх переводять до теплого зимового павільйону.