На Поштовій площі в Києві з’явиться торговий центр, два ресторани і світло-музичний фонтан

22 Вересня 2014 10:58
kiev-ukr.segodnya.ua

kiev-ukr.segodnya.ua

Після закінчення будівництва почнеться облагороджування самої пішохідної зони

На Поштовій площі відновилися активні будівельні роботи. Там зводять ТЦ і два ресторани по обидві сторони будівлі річвокзалу. “У серпні ми закінчили роботу по транспортної частини реконструкції, а зараз працюємо над спільним благоустроєм площі. Ми обіцяли киянам закінчити Поштову до Дня міста і ми це зробимо (останні вихідні травня, – Авт.)”, – сказав замдиректора КП “Дирекція будівництва шляхово-транспортних споруд Києва” Микола Васильцов.

ТЦ І РЕСТОРАНИ. Будівництво на Поштовій йде повним ходом. Кілька десятків робочих закінчують облицювання будівель двох ресторанів (розташовані по обидві сторони від будівлі річвокзалу), вже встановлено пластикові вікна та двері. А ось внутрішні роботи поки не розпочаті. “Ресторани-близнюки будуть двоповерхові, в кожному з них є ліфт, щоб можна було піднятися з першого поверху на площу. Закінчити їх повинні в листопаді. Ресторани будують інвестори, оздоблювальні роботи проводитимуть орендарі. Там будуть заклади швидкого харчування, кав’ярні та невеликі ресторани”, – розповів “Сегодня” керівник проекту реконструкції Поштової площі Максим Скачков. За його словами, до кінця року облагородять частину набережної навпроти будівлі річвокзалу – вимостять плиткою, встановлять лавки, світильники. Правда, дістатися до набережної можна буде тільки по вузькому техтротуару естакади або по підземному переходу біля Гаванського моста. Наземний перехід через вул. Набережно-Хрещатицьку закрили (дорогу розділили відбійником), а світлофор для пішоходів, який був напроти готелю, прибрали. Так само ведуться будівельні роботи дворівневого підземного торгового центру. Він розташується від Поштової до будівлі “Київпастрансу”. “Зараз дві бурові забивають палі на глибину 20 метрів. Після почнуть рити котлован на глибину в 10 метрів для бетонної споруди підземного ТЦ. Він буде з’єднаний з підземним переходом на Боричевому узвозі, який зараз закритий”, – пояснив Скачков. Загальна площа споруджуваних ресторанів і майбутнього ТЦ складе 11 тисяч квадратних метрів.

1_149

ФОНТАН І СТАРИЙ РІЧВОКЗАЛ. Після закінчення будівництва почнеться облагороджування самої пішохідної зони. “Площа викладуть гранітною плиткою трьох кольорів – світло-сірої, чорної і червоної. Посеред площі буде круглий світло-музичний фонтан діаметром 15 метрів. Так само встановимо лавочки, висадимо клумби. На це піде 32 мільйони гривень”, – розповів Микола Васильцов. Хто саме буде займатися реконструкцією будівлі річвокзалу, поки не ясно. Його відгородять будівельним парканом. “Зараз у будівлі кілька власників. Звичайно, реконструкція річвокзалу завершила б ансамбль Поштової, але ремонтувати будівлю за гроші міста було б не доцільно. Плануємо все закінчити до Дня міста”, – пояснив “Сегодня” Васильцов.

 

Джерело: Сегодня.ua